Szanowni Państwo!
Choroby układu krążenia są głównym problemem zdrowotnym mieszkańców Rawy Mazowieckiej dlatego w trosce o wasze zdrowie zapraszamy do udziału w :

Programie profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu krążenia,
osoby w wieku 55 lat (rocznik 1949) i 45 lat (rocznik 1959)
U każdej osoby uczestniczącej w programie zostanie określone indywidualne ryzyko zagrożenia chorobami układu krążenia. W ramach programu zostaną wykonane nieodpłatne badania poziomu cholesterolu, triglicerydów i glukozy
w surowicy krwi, pomiar ciśnienia krwi, wzrostu i masy ciała. W oparciu o ich wyniki lekarz zakwalifikuje Panią / Pana do określonej grupy ryzyka wystąpienia choroby
i określi sposób dalszej opieki medycznej. Badania rozpoczną się 1 września 2004 r. i będą wykonywane w godz.7.00 - 9.00.
Rejestracja na badanie odbywa się w siedzibie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "GADENT" ul. Kościuszki 1 w Rawie Mazowieckiej od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 18.00
a także pod nr tel. 814 - 35 -12 lub 0 -508 -230-220
Aby uniknąć fałszywych wyników, na badanie prosimy przyjść na czczo. Leki przyjmowane regularnie można zażyć jak zwykle, popijając niesłodzoną wodą.
Prosimy pamiętać, że w przypadku chorób układu krążenia ma Pani / Pan bardzo duży wpływ na swoje zdrowie a profilaktyka w tym zakresie jest bardzo skuteczna.
Wierząc, że skorzysta Pani / Pan z naszego zaproszenia i zadba o własne zdrowie oczekujemy na Pani / Pana wizytę w Poradni.
Uwaga ilość bezpłatnych badań jest ograniczona !
Zapraszają

GADENT

Gabriela Sobolewska - Nałęcz

Elżbieta Filipowska - Nyk
Burmistrz Miasta
Rawa Mazowiecka

Eugeniusz Góraj